naše firma

ODBĚR NOVINEK

Zadejte e-mail

VYHLEDÁVAČ ZÁJEZDŮ

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

NEJNAVŠTĚVOVANĚJŠÍ

Řecko
Falirakiod 11 990>>
Nea Potideaod 25 000>>
Chorvatsko
Ostrov Lošinjod 10 796>>
Ruskamenod 10 750>>
Bulharsko
Slunečné Pobřežíod 10 035>>
Albenaod 14 590>>
Rakousko
Rakouskood 2 190>>
Zell am Seeod 5 250>>
Španělsko
El Arenalod 13 790>>
Tossa de Marod 5 580>>

POPTÁVKA ZÁJEZDŮ

Nevíte si rady s výběrem Vaší dovolené? Napište nám Vaše    požadavky a my Vám zašleme nabídku                              KLIKNĚTE ZDE
 
 
 

GO Parking

Parkování letiště Praha

Nejlepší dárky od Zážitky.cz

Solarium

UČETNICTVÍ DAGMAR VYSLOUŽILOVÁ

 

Nevíte si rady s vedením účetnictví,daňové evidence, nebo zpracováním daňového přiznání a dalších..???

 

www.ucetnicvi-vyslouzilova.cz

 

O nás

 

Vážení a milí klienti,
Naše cestovní agentura BeLa Tour Karviná je autorizovaným prodejcem tuzemských i zahraničních zájezdů mnoha cestovních kanceláří, působících na českém, německém i rakouském trhu. U nás můžete zakoupit zájezdy do celého světa, lázeňské a welnes pobyty, dále letenky do celého světa nebo také dárkové poukazy pro možnost obdarovat své blízké. Pokud si nevíte rady s výběrem Vaší dovolené nebo se ztrácíte v rozsáhlé nabídce zájezdů cestovních kanceláří a jejich cenách,  navštivte naši kancelář, která se nachází v Karviné-Hranicích – v prostorách OD Permon /naproti České spořitelny a České pošty/  a využijte tak naši pomoc. Na základě Vašich požadavků Vám vyhledáme nejvhodnější dovolenou pro Vás. 
Všechny námi nabízené cestovní kanceláře,  jejichž produkty naleznete v odkazech na našich stránkách, jsou povinně pojištěny proti úpadku podle Zákona č.159/1999 Sb. Toto se týká i německých a rakouských kanceláří. 
     Cena zájezdu se našim zprostředkováním v žádném případě nenavyšuje, bude vždy stejná, jak je uvedena v katalogu pořádající cestovní kanceláře nebo na jejich internetových stránkách, včetně nabízených slev. Naše cestovní agentura si neúčtuje žádné své stornopoplatky. Zákazník, který si u nás zájezd zakoupí , uzavírá naším prostřednictvím cestovní smlouvu přímo s vybranou cestovní kanceláří, a tím je vázán storno podmínkami dané cestovní kanceláře. Navíc však k vybraným zájezdům obdrží od nás pojištění vč.storna zájezdu ZDARMA, popř. osobní slevu.
     Naše internetové stránky jsou denně aktualizovány a Vy tak máte možnost si Váš vysněný zájezd vyhledat  a objednat sami v pohodlí Vašeho domova, a to z nabídky cca 200 pojištěných cestovních kanceláří, což Vám ušetří spoustu času. S případnými dotazy, nebo pro provedení objednávky nás samozřejmě kdykoli můžete kontaktovat telefonicky nebo e-mailovou poštou. Celou záležitost ohledně nákupu Vaší dovolené u naší cestovní agentury lze vyřídit on-line bez našeho osobního kontaktu s Vámi, pokud však bydlíte v Karviné, budeme rádi za Vaši osobní návštěvu v naší kanceláři.
     Neváhejte nás proto kontaktovat, rádi Vám pomůžeme s výběrem Vaší dovolené.

Renáta a Lukáš Vysloužilovi.

tel. : 725223608 , 603349308

 

Obchodní Podmínky

Vytvářím objednávku...